Ryby
Býk Lev Panna
Škorpión Blíženci
Váhy Baran Rak
Vodnár
Kozorožec
Strelec
*/?>


Untitled Document

Horoskop - Rak

Rak – Cancer (23. 7. – 22. 8.)

Živel: voda
Vládca: Mesiac
Farby: biela, strieborná, modrozelená, bledé farby
Kov: striebro, ortuť
Drahokamy: smaragd, perla, opál, topás

Vládcom znamenia Rak je Mesiac – planéta, ktorú volajú aj Luna. Ľudia narodení v tomto znamení mimoriadne podliehajú vplyvu tejto planéty. Raci sú veľmi silne citovo založení, a ak sa v ich živote udeje hoci len najmenšia zmena, vedie to k prudkým zmenám ich nálady. Viaže ich veľmi pevné puto k rodine, ktorá je pre nich ochranou pred svetom a jeho nástrahami, takmer ako pre Raka jeho pancier. Preto väčšina z nich tak usilovne šetrí peniaze na horšie časy, aj keď nepatria k lakomcom. Lebo čo ak sa stane opäť niečo z ich pohľadu katastrofi cké a oni nebudú mať prostriedky na to, aby mohli zabezpečiť nielen seba a svoju rodinu, ale ani pomôcť svojim blízkym?

ŽENY

Rady snívajú a milujú romantiku, no na druhej strane sú veľmi praktické a realistické. Sú výborné hostiteľky a gazdinky, a aj keď sa rady zabávajú v kruhu svojich priateľov, v podstate sú domácke typy a doma sa cítia najlepšie. Nájdete v nich veľmi oddané a verné kamarátky, a keď si vyberú muža za životného partnera, stoja pri ňom v dobrom aj zlom. Odmenou pre ne je pocit, že sú bezmedzne milované a v bezpečí. Na druhej strane veľmi ťažko znášajú kritiku a výsmech.

MUŽI

Raci sú nadmieru náladoví a plní snov. Keď sa k niečomu odhodlajú, najskôr nad tým hĺbavo dumajú tak dlho, až sa vám môže zdať, že sú ako spomalený fi lm. No keď sa už rozhodnú, tak to urobia s takou precíznosťou a zmyslom pre detail ako žiaden muž z celého zverokruhu. Majú veľmi citlivú, rodinne založenú dušu. Raci predstavujú ideál pre ženy, ktoré túžia mať po boku partnerov, čo ich budú nosiť na rukách a znesú im aj modré z neba.

Vyrobil Jozef Polčic, kreativci.eu